Asus Zenfone 5 Telefonlarda Ekran Değişimi

Asus Zenfone 5 ekran değişimi servisimizde hızlı ve profosyenel bir şekilde yapılmaktadır. Asus Zenfone 5 ekran değişim fiyatı 200 TL dir. Ekran değişimi sonrası değiştirdiğimiz parça toz alma kabarmalara karşı 180 gün garantilidir. Orijinal ürün kullandığımızdan dolayı hiçbir problem yaşamayacaksınız. Ekran değişimi sonrası telefonunuzda hiçbir bilgi silinmez dokunmatik hassasiyet ile ilgili bir problem yaşamazsınız. Ekranda herhangi bir sararma, parlaklık ile ilgili bir problem oluşmaz.

Ekranı kırık olan telefonunuzu bize göndermek için yapmanız gereken tek şey servisimiz ile iletişime geçmek olacaktır. İstanbul harici bir şehirden cihaz yollamak için en yakın yurt içi kargo firmasına giderek kurumsal anlaşma numaramız olan 147 339 934 numarasını verir iseniz alıcı bilgileri çıkacaktır ve kargo ücreti ödemen telefonunuzu yollayabileceksiniz. Telefonunuzun ortalama olarak 30 dakika 2 saat arası sürede Asus Zenfone 5 tamiri yapılır ve aynı gün kargoya verilmektedir. Telefonunuzu servisimize kendiniz getirmeyi düşünür iseniz servis yoğunluğuna bağlı olarak cihazınızı en geç 2 saat içerisinde teslim alabilirsiniz Servis yoğunluğu ile karşı karşıya kalmayın diye servisimize gelmeden önce bizimle iletişime geçerek servis randevusu alıp işleminizi daha kısa hale getirebilirsiniz. Asus Zenfone 5 ekran değişiminde %100 orijinal parça ürün kullanılmaktadır. Zaten hiçbir marka ve model telefonlarda yan sanayi ekran kullanmadığımızdan dolayı problem çıkmayacaktır. Yan sanayi ürün kullanmamızın sebebi ise ekran sararmaması, dokunmatik hassasiyetinde bir problem çıkmaması içindir. Tüm servis personellerimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından dolayı tekrardan ekran sorunu ile karşı karşıya kalmamak için yan sanayi ekran kullanmamaktayız. Tüm asus modellerinin ekran değişimini servisimizde yapmaktayız Asus ekran değişim fiyatlarından aşağıda bahsettik.

Asus Ekran Değişim Fiyat Listesi

  • Asus Zenfone 2 Ekran  150 TL
  • Asus Zenfone 3 Ekran 160 TL
  • Asus Zenfone 5 Ekran 200 TL
  • Asus Zenfone 6 Ekran 150 TL
  • Asus Zenfone Max 3 Ekran 160 TL
  • Asus Zenfone Laz 5 Ekran 150 TL
  • Asus Zenfone 5,5 Ekran 160 TL

Yukarıdaki fiyat listemizde bulunmayan telefon modelleri için wahtsapp üzerinden ya da arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın