iPhone 7 Ekran Kırılması Ekran Değişimi

iPhone 7 ekran değişim fiyatı 449 TL dir. iPhone telefonunuzun ekranı servisimizde hızlı ve profesyonel bir şekilde değişim işlemi gerçekleşmektedir. Değiştirdiğimiz ekran tam kalite orijinal parçadır. Ortalama 30 dakika içerisinde ekran değişim işleminiz gerçekleşir. Ekran değişim işlemi sonrası cihazınıza ait parmak izi okuyucusu, rehber, fotoğraflar vs hiçbir bilgi silinmez. Ekran değişiminin içerdiği parçalar Dokunmatik hassasiyeti ile ilgili bir problem yaşamazsınız. Ekranda herhangi bir sararma, parlaklık kaybı söz konusu olmaz. Yan sanayi ürün kullanmadığımızdan dolayı ekran ile ilgili hiçbir problem yaşamayacaksınız. iPhone cihazınızı bize ulaştırmanız için gereken tek şey en yakın yurt içi kargo şubesine giderek alıcı kısmına kurumsal anlaşma numaramız olan 147 339 934 numarasını verdiğiniz zaman alıcı bilgileri vs çıkacaktır ve hiçbir kargo bedeli ödemeden cihazınızı yollayabileceksiniz. Cihazınız bize geldikten sonra ücretsiz arıza tespiti yapıldıktan sonra yetkili arkadaşlar tarafından telefon sahibi aranır ve fiyat bilgisi onayı alınır ve cihazınızın tamiratı yapılır. iPhone telefonlarda tüm marka ve model telefonların tamir hizmetini sunmaktayız. Aşağıda iPhone ekran değişim fiyat listemize ulaşabilirsiniz. iPhone 7 ekran kırılması cam değişim işlemine göre daha maliyetli bir işlemdir. Ekran değişimin içerdiği parçalar LCD ekran, dokunmatik panel içermektedir.

Model Orjinal Ekran Fiyatı 
 iPhone 5 -5S-5C-5SE 179 TL
 iPhone 6 249 TL
iPhone 6 Plus 349 TL
iPhone 6S 349 TL
iPhone 6S Plus 449 TL
iPhone 7 449 TL
iPhone 7 Plus 499 TL
iPhone 8  499 TL
iPhone 8 Plus 599 TL
iPhone X 1700 TL

Ekran Değişimi Sonrası Sıkça Sorulan Sorular

Ekran değişimi sonrası parmak izi okuyucusu çalışır mı?

Evet tabi ki de çalışmakta home butonu değişmediği için parmak izi okuycusu çalışmaya devam edecektir. Ekran kırılması durumunda home butonu da zarar görmesi halinde isteğinize göre home tuşu değişmekte fakat home butonu orijinal dahi olsa kendi butonu dışında farklı bir buton takılması durumunda parmak izi okuyucusu çalışmamaktadır.

Dokunmatik hassasiyeti kaybı yaşanır mı?

Hayır yaşanmaz ekran değişim işlemi sonrası dokunmatik özelliğini aynı şekilde kullanılabilir. Orijinal den hiçbir farkı yoktur.

Ekran Görüntüsünde Farklılık Yaşar Mıyım Renklerde Farklılık Oluşmakta Mı?

Ekran değişim işlemlerinde orijinal ekran kullanılmakta bu nedenle değişiklik yaşamazsınız. Yan sanayi ekran kullanımında hafif ton farkı olacaktır.

Ekran Değişim Süresi Ne Kadar?

Ekran değişim süresi servis yoğunluğuna bağlı olarak ortalama 30 dakika ile 1.5 saat arası değişmektedir. İşleminizi daha kısa hale getirmek için bizimle iletişime geçerek servis randevusu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın