iPhone Kulaklık Sesi Az Geliyor

iPhone telefonlarda kulaklık sesi az geliyor arızasının tamiri servisimiz de hızlı ve profesyonel bir şekilde onarımı sağlanmaktadır. iPhone telefonunuzun kulaklık sesinin az gelme sebebi birçok şeyden kaynaklı olabilir. Sesin az gelmesinin neyden kaynaklı olduğunu bilme den  kulaklık soketini değiştirmek oldukça saçma olacaktır. İlk olarak arıza tanımı yapıldıktan sonra gerekli işlemin uygulanması sizi maliyet den kurtaracaktır. Kulaklığınız bozulduğunda duyduğunuz ses hışırtılı ya da çok az gelmektedir. Kulaklık soket değişim sonrası hiçbir sorun olmadan telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz. iPhone kulaklık soketi değişimi sonucu herhangi bir telefona ait veri kaybı yaşamazsınız. Kulaklık soketi değişimi sonrası 180 gün değiştirdiğimiz parçanın garantisini sağlamaktayız fakat kullanıcı hataları tarafından kaynaklanan problemler garanti kapsamı içinde değildir.

İç Kulaklık Soketi Değişmeden Uygulanacak İşlemlerden Bazıları

  • Cihazınızda ayarlar sekmesinden genel erişilebilirlik menüsünden ses dengesini kontrolü sağlayın. Ses dengesinin orta da olmasını gerekmekte. Eğer sorun buradan kaynaklı değil ise ses seviyesini yükselttiğiniz halde ses az gelmeye devam ediyorsa donanımsal bir arıza problemi olabilir yada kulaklık soketinden kaynaklı olabilir bu durumda servisimiz kulaklık sesinin az gelmesinin tamir hizmetini sunar.
  • Bazen de hoparlör tozlanmış olabilir kulaklık temizleme çubuğu yarımdı ile kolonya damlatarak hoparlör kısmını temizleyebilirsiniz. Bu işlem sayesinde iPhone ses az gelme arızasını çözebilirsiniz.
  • Telefonunuzda kılır var ise çıkarın ve tekrardan deneyin.
  • Farklı bir uygulamadan müzik açıp dinleyin sorun kullandığınız programda olabilir.
  • Telefonunuza rest atın home tuşu + power uzun süreli basarak.

iPhone cep telefonunuza bu işlemleri uyguladığınızda hiçbir değişim olmayıp kulaklık sesi aynı şekilde az gelmeye devam ediyorsa kulaklık arızasından kaynaklanıyordur. Profesyonel bir servis de değişim yaptırmanız gerekmektedir. Değiştirdiğiniz parçayı kesinlikle orijinal olmasını önermekteyiz. Yan sanayi ürün kullandığınız takdirde daha farklı arızalar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Servisimizde profesyonel bir şekilde iPhone kulaklık arızasını gidermekteyiz. iPhone iç kulaklık değişim fiyat listemiz aşağıda bulunmaktadır.

Model İç Kulaklık Değişim  Fiyatı 
 iPhone 5 -5S-5SE 59 TL
 iPhone 6 59 TL
iPhone 6 Plus 79 TL
iPhone 6S 79 TL
iPhone 6S Plus 89 TL
iPhone 7 89 TL
iPhone 7 Plus 99 TL
iPhone 8 99 TL
iPhone 8 Plus 119 TL

Değiştirdiğimiz parça tam kalite orjinal parçadır. Ortalama 30 dakika – 2 saat içerisnde onarımı gerçekleşir.

Bir cevap yazın