iPhone Telefonlarda Arka Kamera Camı Değişimi

iPhone telefonlarda arka kamera camı değişim işlemi servisimizde gerçekleşmektedir. iPhone telefonların arka kamera camının değişimi hassas bir işçilik olduğu için işleminizi profosyenel kişiler tarafından yapılması gerekir. Servisimiz sizlere bütün iPhone telefonlarınızda arka kamera camı değişim işlemini gerçekleştirmek de 3E teknik servis 15 yıllık tecrübeleri ile işleminizin onarımını hızlı bir şekilde gerçekleşir iPhone telefonunuz camı ve arka kapağı çarpma, ezilme, düşme sonucu kırılıp çatlayabilen bir parçadır bu parçaların yanında arka kamera camı da kolayca kırılabilir.Bütün marka ve modellerde kullandığımız ürünler orijinal kalite ürün kullanmaktadır. Bütün marka ve modellerde kullandığımız ürünler orijinal kalite ürün kullanmaktadır. Arka kamera camınızın değişim süresi kamera değişim işlemi kadar süresi uzun ve maliyetli bir işlem olmayıp servisimizde profosyenel bir şekilde onarım işlemi yapılmaktadır. Arka kamera camınızı kırık veya çatlak şekilde kullanmaya devam ederseniz daha farklı daha büyük sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. iPhone arka kamera camı değişim işlemi servis yoğunluğuna göre değişip ortalama 1 – 1,5 saat arası sürmekte olup cihazdan cihaza da farklılık göstermektedir. Yani ortalama cihazınızı servisimize geldiğiniz takdirde gün içersinde cihazınızı alabilirsiniz. Cihazınızın işlemini daha kısa hale getirebilmek için ise servisimize gelmeden önce servis randevusu alarak işleminizi daha kısa hale getirebilirsiniz. Servisimize ulaşımınız zor olup farklı bir şehirde iseniz yurt içi kargo ile olan kurumsal anlaşma numaramızdan ücretsiz bir şekilde cihazınızı yolluyabilirsiniz.

Arka kamera ve ön kamera kırılması görüntü gelmemesi odaklamama titreme gibi sorunlar için bizimle whatsapp üzerinden yada arayarak iletişime geçebilirsiniz.

iPhone Telefonlarda Arka Kamera Camı Kırıldığı Nasıl Anlarım

  • kameranıza net görüntü gelmiyor, çizik çizik oluyor ise
  • kameranızda kırılma durumu söz konusu olması halinde
  • kameranızın yansıması ekranınıza gelmiyor geldiğinde de net göstermiyorsa
  • bazen de fotoğraf çektigtiniz de hiçbir sıkıntı olmayabilir sadece kötü gözüktüğü için arka kamera camınızı değiştirmek isteyebilirsiniz.

3E teknik servis hizmetlerinde hızlı ve profosyenel bir şekilde iPhone arka kamera camı problemlerinin onarımını bütün marka ve modeller dahilinde onarımını sağlıyoruz

Bir cevap yazın