iPhone Telefonlarda Ekran Değişim

iPhone ekran değişimi bütün iPhone modellerinde karşınıza çıkabilecek bir durum bunun yanında Apple Watch saatlerinizde de karşı karşıya kalabileceğiniz bir durum. iPhonunuzun ekranın kırılmasının sebebi bir çok şey olabilir. Peki ya iPhone ekranınızın kırıldığını nasıl anlayabilirsiniz?  ekranınıza görüntü gelmemesi ve dokunmatik fonksiyonlarınız çalışmaması halinde basit bi şekilde iPhonenuzun ekranının bozulup kırıldığını anlayabilirsiniz. iPhone modellerinin bütün onarım işlemi servisimizde hızlı ve profosyenel bir şekilde gerçekleşmektedir. iPhone telefonlarda ekran değişim işleminde orijinal ekran kullanılarak cihazınızın onarımı sağlanmaktadır. Bir çok iPhone modelinin ekran değişim işlemi ekstra bir durum olmadığı sürece 2 saat sürmektedir. Ekranınızın değişim işlemini daha kısa hale getirebilmek için whatsapp üzerinden arayarak, sizi arayalım kısmından kolayca bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone Modellerinde Ekran Değişim İşlemi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ?

 • Ekran değişim işleminden sonra cihazımdaki bilgiler silinir mi ?
 • Ekran değişim işleminden sonra cihazınızdaki numara, resim vb gibi bilgiler silinmez.
 • iPhone telefonunuzun ekran değişim işlemi sonrasında apple garanti kapsamı dışında çıkar mı ?
 • Cihazınız apple yetkili servis garanti kapsamı dışına çıkmaktadır.
 • iPhone telefonumun ne kadar süre içersinde ekran değişimi sağlanır.
 • Ekran değişim işlemi cihazdan cihaza fark etmektedir. iPhone6 ekran değişiminde 1 – 1,5 saat olarak değişiklik gösterirken iPhone X telefonunuzun ekranı ortalama 4 ila 8 saat arası değişmektedir. Cihazınızı getirmeden önce servis randevusu alarak işleminizi daha kısa hale getirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için iletişim kısmına başvurabilirsiniz. Servisimiz iPhone da profosyenelleşmiş bir şekilde bütün iPhone modallerinin tamir işleminin onarımını sağlamaktadır.

Apple Watch Ekran Değişimi

Apple watch ekran değişimi iphone telefon modellerine karşı biraz daha karışık olup ön cam değişim işlemi gerçekleşmemektedir. Apple watch modellerinde camınızın kırılma durumunda görüntü olsa bile apple watch saatiniz ön cam değişim işlemi sonucunda bile randıman vermediğinden dolayı ön cam işlemi maalesef gerçekleşmemektedir. Apple watch ekran değişim süresi ortalama 1 ila 2 saat arası sürmektedir. Apple watch ekranı gümrükleme bir bekleme yada bir sıkıntı oluşmadığı sürece apple watch ekranı stoklarımızda daima bulunmaktadır. Siz yine de ekranınızı yeniletmeyi düşündüğünüzde bize ulaşmanız durumunda cihazınızla aynı renk ekran olup olmadığı stoklarımıza bakılıp, kontrol edilip cihazınızla aynı renk ekranın stoklarımızda bulunduğunu öğrenebilirsiniz. Aksi takdirde cihazınızın ile aynı renk ekran siparişi verilir. Sonrasında ise ekranınızı ortalama 2 saat içersinde değişim işlemi gerçekleşir.

Apple Watch Ekran Değişimi İle İlgili Sorulan Sorular ?

 • Apple watch ekran değişimi sonrasında eski orijinalliğine kavuşurumu ?
 • Apple watch ekran değişimi işleminde kullandığımız ekran 100% orijinal ürün olup dokunmatik ve görüntü fonksiyonları cihazı ilk aldığınız görüntüsüne kavuşacaktır.
 • Ekran değişimi işleminin garantisi varmıdır ?
 •  Kullanıcı hataları olmadığı sürece değiştirdiğimiz parçanın 180 gün garantisi vardır.

 

İstanbul Dışından Cep Telefonu Tamiri İçin Cihaz Gönderebilrisiniz

Yapmanız gereken şey size en yakın Yurt İçi Kargo şubesine giderek kurumsal anlaşma kodumuz olan 147339934 nolu kodumuzu kargo poşetinizin alıcı adresi kısmına yazmanız yeterlidir.Kargonuzu bize gönderirken herhangi bir kargo ücreti ödemessiniz.

 • Lütfen kargo poşeti içine aşağıdaki ürün ve bilgileri koymadan gönderim yapmanızı rica ederiz.
 • ücret vb..
 • Telefon şifresi
 • Simkart
3E Teknik Servis İletişim Bilgileri ve Yol Tarifi

ADRES: Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telefon : +90 216 353 71 58    WhatsApp : 0542 353 71 58
Email : info@3eteknikservis.com.tr

Kadıköy’den Gelmek İçin ;

 • Kartal metro istasyonunda inip , Kartal merkeze giden(sahil yönü) minübüs yada otobüslere binebilirsiniz.
 • Merkeze(çarşıya) gelince Hamam Sok.(Akbank’ın) yanından giriş yapılıyor. Yapı Kredi’nin hemen çaprazında yer almaktadır.
 • Şahsi araçla gelmek isterseniz aracınızı Kartal çarşıda yer alan bir otoparka bırakarak 150m yürüyüş mesafesinde yukarıda

Bir cevap yazın