Kartal Cep Telefonu Tamir Servisi

Samsung cep telefonlarınızında bütün modellerinin telefon tamiri servisimizde gerçekleşmektedir. Samsung akıllı telefonlarınızda bir çok problem ile karşılaşabilirsiniz bunlardan bagızları ses arızası, şarj almama, açılmama, reset atma sorunu, orta tuş ve yan tuş basmaması, şarj soketi kırılması, ışık sensörü, titreşim problemi, sim kartı okumama arızası, wi-fi bağlanmama, parmak izi okumam, donma, ön cam kırılması, ekran kırılması, bu arızalar samsung telefonlarınızda ortaya çıkabilir. Bu gerekçeyle samsung telefon modellerinizin tamirini gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğim arızalar hepsi servisimiz 3E Teknik Servis hizmetlerinde profosyonel bir şekilde samsung tamir hizmeti gerçekleşmektedir.

Samsung Cep Telefonlarınızda Sıkça Karşılaşılan Durumlardan

Samsung cep telefonlarınız en çok rastlanan olaylardan biri olan ön cam kırılmasıdır. Telefonunuzun ön camı hafif bir çarpmada yada düşmede kırılıp çatlayabilen bir parçadır. Ekranınızda görüntü var ise diğer gereken tüm fonksiyonlar çalışıyorsa ön cam değişim işlemi yeterli olucakdır.

Ön cam değişitirme işleminde cihazınız ekranı orjinallgini kaybetmez cihazınızın onarım işlemi ön camınızda gerçekleşir. İşlem sonrası cihazınızı eski orjinalliği ile kullanmaa devam edebilirsiniz.

Sıkça karşılaşdığımız durumlardan biri olan lcd ekran değişimi ise ekran görüntü gelmemesi ve dokunmatik fonksiyonlarının çalışmaması durumunda değişebilen bir parçadır.

Ön cam ve lcd ekran değişim işleminden sonra toz alma ve kabarmalara karşı 180 gün boyunca garantilidir.

Samsung telefonların ön cam kırlması ve ekrandan farklı olarak bir çok arızasının tamiri 3E Teknik Servis hizmetlerinde yapılmaktadır.

Bir cevap yazın