Samsung Telefonlarda Cam Değişimi

Samsung marka telefonlarda cam değişimi servisimizde yapılmaktadır. cam değişiminde değişen parçalar tam kalite orjinal parçalardır.

Kullanıcıların cam kırıldıktan sonra genelde ne kadar fiyat çıkacağını merak etmekte fakat bu fiyat telefondan telefona değişiklik göstermekte örnek olarak Samsung Galaxy A3 cihazınızın cam değişimi 119 tl olurken aynı seriden olan Samsung Galaxy A8 cihazınızın cam değişimi 199 tl dir.

Telefonunuz ilk darbe aldığı zaman  ekranında her hangi bir problem olmayıp sadece rahatsız edici çatlaklar oluşması halinde cihaz kullanılır durumda olduğu sürece dokunmatik fonksiyonlarınız ve görüntü kaybı yaşamıyor iseniz Samsung telefonunuzda cam değişim işlemi yeterli olacaktır. Cam değişim işlemi ekran değişimi kadar maliyetli bir işlem değildir. Fakat cam değişim işlemi ekran değişimine göre daha hassas yapıda olduğu için daha uzun sürmektedir. Cam değişim işlemi gerçekleşirken ekrana zarar gelememesi açısından uzman ve tecrübeleri teknisyenler tarafından yapılmalıdır 3E teknik servis 15 yıla aşkın sürenin verdiği binlerce cam değişim işlemi tecrübe ve uzmanlık ile telefonunuzun camını ilk günkü haline döndürür.

Samsung Galaxy Telefon Modellerinde Cam Değişimi İçin Gereken Şartlar

  • Ekranınızda herhangi piksel veya mürekkeplenme olmamalıdır.
  • Camınızın çatlak olup telefonun kullanmaya uygun olması gerekir.
  • Ekran görüntüsü net olmalı görüntü gidip gelmemelidir.
  • Ekranınızda çatlak harici bir problem olmayıp tüm fonksiyonlarınızın çalışması gerekmektedir.

Servisimizde Tüm Samsung modellerinin cam değişimi yapılmaktadır.

Bir cevap yazın