Samsung Telefonlarda Ekran Değişimi

Samsung  telefonlarda ekran değişimi servisimizde profosyenel bir şekilde yapılmaktadır. Ekran değişimi hizmetinde değişen parçalar dokunmatik panel, ekran filmidir. Değişen ekran tam kalite orijinal ürün olarak tekrar takılır. Samsung ekran değişimini servisimizde değiştirmekteyiz.

Samsung kullanıcılarının sıkça karşılaştığı durumlardan biri olan ekran kırılması kullanıcı hataları sonucu ortaya çıkmakta. Telefonunuz düşüp kırıldıktan sonra ekranın mı camın mı kırıldığını anlamak için ilk olarak ekranınızda herhangi bir görüntü kaybı mürekkeplenme dokunmatik çalışmaması durumunda ekran değişim işlemi gerçekleşir ekran değişimi cam değişim işleminden daha maliyetli bir işlemdir. Ekran değişimin kapsadığı parçalar dokunmatik panel, ekran film, dokunmatik olmak üzere parçaları oluşturur. Ön cam değişimi ise ekranınızın dokunmatiğin de ve görüntüsünde bir problem olmadığı takdirde değişmektedir. Ön cam değişimi ise daha ince hassasiyetli tecrübe gerektiren bir işlem olduğu için ekrana zarar gelmemesi açısından ekran değişiminden daha uzun sürmektedir. Cam değişimi ekran değişim işlemi kadar maliyetli bir işlem değildir. Samsung telefonlarda ekran değişim süresi ortalama 2-3 saat arası değişiklik göstermektedir fakat bu işlem servis yoğunluğuna göre değişmektedir. Servisimize gelmeden önce telefon yada whatsapp yoluyla bizimle kolayca iletişime geçerek servisi randevusu alarak işleminizi çok daha kısa hale getirebilirsiniz. Servisimizde tüm samsung model ve markalarının tamiri gerçekleşmekte.

Samsung Ekran Değişimi Sonrası Sıkça Sorulan Sorular

  • Telefonumun ekranı değiştikten sonra içindeki bilgiler silinir mi?
  • Hayır telefonunuza ait hiçbir bilgi silinmez.
  • Ekranımı kaç saat içerisinde değiştirebilirsiniz?
  • Ekran değişiminiz ortalama 1-3 saat arasında değiştirmekteyiz. Servisimize gelmeden önce servis randevusu alarak işleminizi daha kısa hale getirebilirsiniz.
  • Dokunmatik kaybı yaşarmıyım?
  • Kesinlikle hayır ekran değişimi sonrası ekranınızı dokunmatiği aynı şekilde çalışır orijinal ekran kullanılmaktadır.

Servisimiz tüm samsung model ve marka telefonların tamir servisini hızlı ve profesyonel bir şekilde tamir hizmetini sunmakta.

Bir cevap yazın